Новини / Анонси

 

                                        9 лютого 2018 року фахівці ДП "Вінницястандартметрологія" провели інформаційний семінар на тему: "Роз'яснення вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 Системи управління якістю. Вимоги".

      У заході брали участь 14 представників 6 підприємств

м. Вінниці та Вінницької області.

 

          

 

 

 

дата оновлення

12.02.2018

24.01.2018 року заступник генерального директора

ДП "Вінницястандартметрологія" Світлана Іонова взяла участь  у нараді обласної державної адміністрації, де розглядалось питання введення з 1 липня 2018 року нового стандарту на молочну продукцію

 

 

 

 

 

дата оновлення                                                                                              Детальніше>>>

25.01.2018

  УВАГА!!

З 01.01.2018 року

Україна повністю переходить до процедур підтвердження відповідності, сертифікації продукції та послуг за європейськими принципами

У системі сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія» Ви можете підтвердити відповідність продукції (послуг) вимогам технічних регламентів та/або провести сертифікацію в законодавчо регульованій та добровільній сферах.

Сертифікат ДП «Вінницястандартметрологія» -  

запорука ефективної оцінки безпечності та якості Вашої продукції і послуг, дієвості Вашої системи управління!

Інтеграція системи технічного регулювання України в світову та європейську систему практично завершена.  Протягом останніх років підписано чисельні угоди, які визначають відповідність системи технічного регулювання України світовим, зокрема європейським принципам.

ДП «Вінницястандартметрологія» пройшло усі необхідні процедури акредитації/сертифікації та має світове визнання, що підтверджують укладені Угоди.

ДП «Вінницястандартметрологія»  визнано та має  права на використання знаків:

Національного агентства з акредитації України щодо компетентності органів з сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія»;

Міжнародного форуму з акредитації щодо міжнародного визнання акредитацій органів з сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія»;

 

    Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій та НААУ щодо міжнародного визнання результатів випробувань випробувального центру  ДП «Вінницястандартметрологія»;

Британського інституту стандартів (BSI) щодо відповідності власної системи управління ДП «Вінницястандартметрологія»  міжнародним вимогам.

Запрошуємо до ефективної співпраці у сфері сертифікації!

 

Детальніше>>>

дата оновлення

09.01.2018

ДП "Вінницястандартметрологія"

проводить тепловізійне обстеження

Питання енергоефективності будівель є найактуальнішим питанням сучасності та стосується кожного з нас.  Як менше сплачувати за опалення? Що можна зробити, щоб рахунки за тепло (газ електроенергію) були менше?

ДП «Вінницястандартметрологія» пропонує сучасний підхід до збереження тепла Ваших будівель.

            Перший крок – це проведення  тепловізійного обстеження будівель. Знімки Вашої будівлі за допомогою сучасного тепловізору LT7-P наочно підтвердять її енергоефективність або висвітлять проблемні зони та допоможуть вчасно провести необхідні роботи з утеплення конкретних ділянок, які найбільш втрачають тепло.

З питань  тепловізійного обстеження будівель звертайтесь до нас за тел/факс: +38 (0432) 66-91-91; +38 (067) 432-83-68

Детальніше>>>

дата оновлення

03.01.2018

   Назустріч людям!

Повірка квартирних лічильників води можлива

без їх демонтажу!

У ДП "Вінницястандартметрологія» організовано повірку побутових лічильників води як за допомогою стаціонарних повірочних установок, так і переносних для забезпечення єдності вимірювань у сфері споживання води.

 

Детальніше>>>

              дата оновлення

03.01.2018

                  До уваги підприємств та фізичних осіб!!!

    Україна впевнено крокує до міжнародної та, насамперед, європейської спільноти. Одним з завдань є максимальне наближення до норм, що стосуються безпечності та якості харчової продукції. Це в свою чергу вимагає модернізації лабораторної бази, запровадження сучасних методів випробувань.

   З 18.05.2016 року набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 13.05.2013  № 368  «Про затвердження Державних гігієнічних правил і норм «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах» де, в окремих випадках,  вимоги до гранично допустимих концентрацій  забруднюючих речовин в харчових продуктах було знижено в 10 разів.

    З огляду на це, з метою визначання вкрай низьких значень забруднюючих речовин та для задоволення потреб замовників, Випробувальний центр ДП «Вінницястандартметрологія» запровадив проведення випробувань з застосуванням  флуоресцентного детектора, який є складовою частиною рідинного хроматографа «Waters” та дозволяє проводити визначання забруднюючих речовин відповідно до національних та міжнародних вимог.

Якщо Вам потрібно провести випробування продукції або отримати консультацію звертайтесь до Випробувального центру

 ДП «Вінницястандартметрологія».

Контактні телефони +38 (0432) 50-81-20; 27-84-37.

 

              дата оновлення

03.01.2018

Детальніше>>>

    До уваги керівників медичних закладів !

 У зв’язку з введенням в дію Наказу МОЗ України від 20.12.2013 р. № 1116 нагадуємо, що отримати вищу категорія за критеріями акредитації закладів охорони здоров’я можна тільки за умови сертифікації закладом впровадженої системи управління на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001.

Повідомляємо, що орган з сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія» акредитований Національним агентством з акредитації України в сфері сертифікації систем управління якістю в закладах охорони здоров’я .

 

     З питань роз’яснень щодо процедури сертифікації систем управління Ви можете звертатись за тел. +38(0432) 66-87-97 або +38 (0432)  27-20-91,

E-mail: sertdept@sertifcentr.vn.ua  та  

certdep@gmail.com

 

дата оновлення

03.01.2018

         До уваги суб'єктів господарювання! 

ДП "Вінницястандартметрологія" проводить семінари з питань технічного регулювання, в тому числі, на теми:

· «Організація проведення внутрішніх аудитів систем управління у відповідності до настанов міжнародного стандарту ISO 19011:2011»,

· "Проведення внутрішніх аудитів систем управління якістю в закладах охорони здоров'я у відповідності до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 та настанов ДСТУ ISO 19011:2012",

· "Безпека харчування - через впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)",

· "Роз'яснення вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 “Системи управління якістю. Вимоги”.

            План проведення семінарів на 2018 році розміщений в рубриці "Стандартизація/відділ стандартизації та інформації/план проведення семінарів".

            Можлива організація семінарів за індивідуальними замовленнями та виїздом на підприємство.

 

Актуальна інформація, отримана Вашими фахівцями, є запорукою організації сучасного виробничого процесу відповідно до вимог міжнародних стандартів щодо безпечності та якості продукції та,

як наслідок, сприятиме підвищенню Вашої конкурентоспроможності!

 

            Телефони для довідок: 50-81-16, 27-16-75, факс 27-16-75

дата оновлення

03.01.2018

                  Нові нормативні документи!

У фонд ДП "Вінницястандартметрологія"  надійшли нові нормативні документи

 

 

 

Детальніше>>>

дата оновлення

03.11.2017

          До уваги суб'єктів господарювання!          Актуалізація та внесення змін до технічних умов!

      Звертаємо увагу на те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 №94-р з 01.01.2017 року втратили чинність та не застосовуються на території України акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади СРСР та УРСР, у тому числі нормативні акти, що встановлювали параметри безпечності продовольчої сировини та харчових продуктів (МБТ і СН №5061-89, СанПіН 42-123-4089-86, СанПіН 42-123-4083-86 тощо). 

 

 

дата оновлення

04.10.2017

Детальніше>>>

         До уваги !

У ДП «Вінницястандартметрологія» діє лабораторія з повірки та калібрування автоцистерн ємністю від 0,5 м3 до 40 м3.  Віднині повірку автоцистерни каліброваної чотирьохсекційної ємністю 32 м3 можна виконати за дві з половиною години. Це стало можливим завдяки введенню в експлуатацію виробничого комплексу оснащеного оригінальним обладнанням та еталонами.

      Зацікавлені юридичні та фізичні особи в отриманні послуги з повірки автоцистерн для транспортування нафтопродуктів та автоцистерн для транспортування харчових продуктів можуть звертатись за адресою:

м. Вінниця, вул. Ватутіна 23/2, тел.:(0432)27 84 37, 27 64 46.

 

дата оновлення

04.10.2017

         До відома реанімаційних та кардіологічних служб! 

У Вінницькій області в реанімаційних закладах при лікуванні людей часто використовуються дефібрилятори. До цього часу повірка цих засобів вимірювальної техніки виконувалась не в повному обсязі в зв’язку з віддаленістю повірочних лабораторій.

Враховуючи вкрай необхідну потребу в апаратурі, яка відповідала б всім нормативним документам, та проведення якісного лікування пацієнтів, ДП «Вінницястандартметрологія» придбала комплекс приладів для повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки таких, як дефібрилятори, кардіодефібрілятори, дефібрилятори – монітори, кардіостимулятори.

З лютого місяця 2017 року планується розпочати повірку вище згаданих приладів. Це дозволить підняти  реанімаційну та кардіологічну службу в Вінницькій області на новий сучасний рівень.

Запрошуємо до співпраці зацікавлені медичні заклади всіх форм власності.

дата оновлення

20.01.2017

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №533/2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"

АСТАХОВУ Андрію Сергійовичу - генеральному директорові державного підприємства "Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

Президент України  П.ПОРОШЕНКО

1 грудня 2016 року

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ У СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ

 

                          

 

Метрологічний центр  ДП «Вінницястандартметрологія» підтвердив власну компетентність у сфері калібрувань засобів вимірювальної техніки на міжнародному рівні.             

Завершено спільну роботу за міжнародними контрактами по міжлабораторним порівнянням результатів вимірювань у сфері калібрувань. Звіт - Report on bilateral interlaboratory comparison BILC 22-002-16 від 19.04.2016 р.  та звіт - Report on bilateral interlaboratory comparison BILC 23-003-16 від 26.05.2016 р.

 За результатами співпраці   ДП «Вінницястандартметрологія» отримані сертифікати, які засвідчують, що вимірювання проводяться відповідно до вимог міжнародних стандартів, а розбіжність вимірювань знаходиться у встановлених межах.

           Це підтверджує ефективне запровадження міжнародної (європейської) системи у сфері метрології, та як наслідок, буде ефективно сприяти доступу українських товарів до міжнародних ринків!
Показники фінансового плану за результатами фінансово-господарської діяльності  за  2016 рік і аудиторський висновок
Показники фінансового плану за результатами фінансово-господарської діяльності  за  2015 рік
Показники фінансового плану за результатами фінансово-господарської діяльності  за  2014 рік

         До уваги підприємств та організацій! 

У ДП «Вінницястандартметрологія» організовано робоче місце для проведення повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки (газоаналізаторів), які  вимірюють шкідливі речовини (СО, СО2 та СН4), що містяться у вихлопних газах автомобілів, тракторів та інших механізмів на базі дизельних та карбюраторних двигунів.

Еталони, які є в ДП «Вінницястандартметрологія», дозволяють з високою точністю проводити калібрування  та повірку вітчизняних та зарубіжних газоаналізаторів, що призначенні для проведення вимірювань при операції «чисте повітря» для контролю автотракторної техніки на вміст шкідливих речовин у вихлопних газах при випуску на лінію.

 

  До уваги підприємств!

Розпочалась посівна компанія, яка є першочерговою справою для виробників сільського господарства. Щоб вона пройшла успішно, потрібно мати впевненість в техніці, провести повірку ваг на їх точність. Технічний центр “Еталон” ДП "Вінницястандартметрологія"  має достатній технічний та інтелектуальний потенціал для виконання ремонту, технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та випробувального обладнання (ВО) на замовлення підприємств і організацій. Ці послуги можуть надаватись з безпосереднім виїздом на місце.

Тел. для довідок: (0432) 27-29-50, факс 27-84-37, моб.т. 096 4848 873

 Запрошуємо до співпраці!

Архів новин