Міжнародні вимоги з якості та безпеки продуктів харчування набувають дедалі більшого значення і в Україні. Це є актуальним як для експорту продукції до країн ЄС, так і при співробітництві з відомими торгівельними мережами, що діють в Україні. Системи управління якістю, розроблені відповідно до цих вимог, надають конкурентну перевагу підприємствам при співпраці з іноземними партнерами, для реалізації своїх товарів і послуг на вітчизняному та європейському ринку.

 

Крім цього, останні зміни у харчовому законодавстві України вказують на те, що запровадження систем управління безпечністю та якістю продуктів харчування є першочерговим завданням кожної організації, яка займається виготовленням, розповсюдженням чи реалізацією харчової продукції.

 

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ:

- ми акредитовані в Національному агентстві з акредитації України - НААУ;

- ми співпрацюємо з підприємствами по усій Україні;

- окремий підхід до кожного клієнта з врахуванням особливостей виробництва;

- помірна цінова політика, що робить наші послуги доступними для великих, середніх та малих підприємств.

 

МИ ПРОПОНУЄМО:

Якісне та неупереджене проведення робіт з оцінки та сертифікації систем управління безпечністю харчових продуктів згідно вимог стандартів: ISO 22000, ДСТУ ISO 22000, ДСТУ 4161.

Більш детальну інформацію стосовно сертифікації систем управління безпечністю та якістю продуктів харчування відповідно до міжнародних стандартів Ви можете отримати в ДП "Вінницястандартметрологія" (контактні особи – Іонова Світлана Вікторівна  66-87-97, Хриплива Людмила Василівна 27-20-91)

 

 

Будемо раді бачити Вас у Нас!

Ми працюємо з лідерами. Приєднуйтесь!!!