Тепловізійне обстеження

 

Сьогодні є актуальним питання щодо економії витрат енергоресурсів на опалення приміщень. В утеплення будівель вкладають чималі кошти і дуже часто не отримують бажаного результату. Причина як завжди в деталях і дрібницях. Приховані, на перший погляд, не значні дефекти можуть значно знижувати ефективність виконаних завдань із теплоізоляції. Тому, ще до початку утеплення, слід провести тепловізійне обстеження, яке допоможе розрахувати необхідні витрати на утеплення. А після проведення утеплювальних робіт проконтролює результат і виявить всі недоліки монтажу утеплювачів, які можуть створювати тепловтрати.

         Під час тепловізійних обстежень за допомогою спеціального приладу – тепловізора, виявляються дефекти матеріалів та дефекти після ремонту. В тепловізійному обстеженні, головне - перевірити і спрогнозувати стан житлового приміщення і виявити величезну кількість недоліків: в теплоізоляції, опалювальних системах, інженерних конструкціях, електропроводці, встановити причину високої вологості або сухості повітря та інші додаткові завдання.

Кожен власник житла бажає знати, де відбуваються теплові витрати і чи існують приховані недоліки в будівлі. Під час тепловізійного обстеження виявляється цілий ряд прихованих дефектів житлової будівлі:

1. Місця теплових витрат, а також ступінь їх інтенсивності.

2. Засори опалювальних систем.

3. Місця протікання дахів та труб.

4. Наявність, розмір та місцезнаходження тріщин в стінах.

5. Неякісні установки віконних і дверних блоків.

6. Герметичність віконних склопакетів.

 

Тепловізійне обстеження приватного будинку включає в себе обстеження зовнішніх конструкцій будинку і приміщень зсередини.

 

1. Обстеження тепловізором зовнішніх конструкцій будинку на предмет витоків тепла: прогрів матеріалів, недостатня теплоізоляція, усадка теплоізоляції.

 

 

2. Пошук зон ексфільтраціі (виходу) теплого повітря через щілини, тріщини

 

 

              3. Тепловізійна діагностика віконних прорізів, мансардних вікон, світлопрозорих конструкцій, укосів.

 

 

4. Обстеження дверей, труб вентиляції, димоходів, фундаменту та вимощення.

 

 

Потім проводиться обстеження внутрішньої частини будинку:

            5. Пошук зон промерзання конструкцій (містків холоду).

 

 

6. Обстеження віконних прорізів, світлопрозорих конструкцій, віконних і дверних конструкцій, дверей і рам.

 

 

Ми проводимо тепловізійне обстеження сучасним тепловізором DALI серії LT7  з дозволом матриці 384 х 288, температурний діапазон прилада складає від -20 ºC до 650 ºC, що дозволяє нам отримати детальну термограму.

За результатами обстеження надаємо замовнику протокол з оптимізацією (обробкою в спеціальному програмному забезпеченні) термограм, описом і класифікацією проблемних зон і дефектів, а також рекомендаціями щодо їх усунення.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до нас по тел/факсу:

 

+38 (0432) 66-91-91; +38 (067) 432-83-68