На жаль на сьогоднішній  день садочки забезпечені лише невеликою кількість із перерахованих засобів вимірювальної техніки, в основному це: термометр медичний, тонометр та ваги медичні. Але в більшості випадків вони застосовуються працівниками медичних кабінетів не повіреними.  

        Медичні працівники за допомогою засобів вимірювальної техніки повинні  контролювати стан здоров’я та розвиток фізичних якостей у дітей, але відсутність необхідного оснащення не дозволяє зробити об’єктивні висновки щодо стану здоров’я нашої малечі.

Засоби вимірювальної техніки: ваги, гирі та термометри на кухнях дитячих садочків, повинні забезпечувати збалансоване харчування дітей, необхідне для їх нормального росту та фізичного розвитку. Сьогодні в більшості ваги та гирі застосовуються не повіреними, а термометри в холодильниках, де зберігаються продукти харчування взагалі відсутні.

        Відсутність належного контролю за якістю та безпекою харчування дітей може призвести до масових харчових отруєнь. А зменшення норм харчування  на пряму впливає на фізичний розвиток дітей.

        Нормальний фізичний розвиток дітей - запорука їх здоров’я, тому садочки необхідно забезпечити необхідними засобами вимірювальної техніки та вчасно проводити їх повірку.