Даний детектор має на порядок вищу чутливість, тому при вимірюванні низьких концентрацій афлотоксинів у тому числі. афлатоксинів В1, В2, G1, G2 та їх суми, афлатоксину М1, охратоксину А, Т-2-токсину, поліциклічних   ароматичних  вуглеводнів бен(а)пірен, бенз(а)антрацен, бензо(b)флуорантен та гормональних препаратів - на рівні гранично допустимих концентрацій і нижче - одержаний результат буде більш достовірним та точним. Застосування такого високочутливого детектора  убезпечить від сумнівних результатів випробувань, що в повній мірі дозволить задовольнятиме замовників випробувального центру в одержанні протоколів випробувань їхньої продукції з достовірними результатами.

    А також повідомляємо, що випробувальний центр проводить наступні види випробувань відповідно до вимог національних і міжнародних стандартів:

  -   пестициди (залишкова кількість);

-     N - нітрозаміни;

-     харчові добавки: підсолоджувачі (сахарин, ацесульфам калію, аспартам, цикламат), консерванти (бензоат натрiю, бензойна кислота, сорбат калiю, сорбiнова кислота, «Велькорин»), синтетичні барвники та ін.;

-     вітаміни А, D, Е, С;

-     токсичні мікродомішки в спиртах та горілчаних виробах;

-     жирнокислотний та стериновий склад жирів, масел, транс-ізомери жирних кислот;

-     антибіотики (хлорамфенікол (левоміцетин))

  -  якісного визначення наявності ГМО, кількісного вмісту ГМО в продуктах харчування та сировині рослинного походження найсучаснішим методом ПЛР в реальному часі.

    Якщо Вам потрібно провести випробування продукції або отримати консультацію звертайтесь до Випробувального центру

 ДП «Вінницястандартметрологія». Контактні телефони +38 (0432) 50-81-20; 27-84-37.