До уваги власників АЗС

 

За останній час до ДП “Вінницястандартметрологія” почастішали звернення власників та керівників підприємств, які займаються зберіганням та реалізацією нафтопродуктів, щодо термінової повірки резервуарів з метою виявлення нестачі або надлишку нафтопродуктів на підприємстві, тому що результати вимірювань отримані з використанням не повірених резервуарів є не правочинні і можуть бути оскаржені.

Згідно п. 4.1.3 “Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України” № 281/171/578/155  від 20.05.2008 р. зареєстрованої в Міністерстві юстиції України за № 805/15496 від 02.09.2008 р. резервуари, що  використовуються під час визначення об’єму та маси нафти та нафтопродуктів підлягають повірці.

Для забезпечення достовірності та єдності вимірювань об’єму та маси паливо-мастильних матеріалів та ведення їх обліку ДП “Вінницястандартметрологія” пропонує суб’єктам господарювання в найкоротший термін провести повірку  резервуарів у яких зберігаються нафтопродукти на Вашому підприємстві.

Повірку Ви можете здійснити за адресою:

ДП “Вінницястандартметрологія”

м. Вінниця, вул. Ватутіна, 23/2