До уваги споживачів та сільгоспвиробників!

З приходом літа починають визрівати так бажані після зими свіжі овочі, фрукти та ягоди. Ми купуємо їх на ринках та магазинах міста для себе та своїх дітей. Смакуємо їх з великим задоволенням та ще й отримуємо користь від речовин, на які вони багаті: вітамінів, природних антиоксидантів та ін.

Нажаль овочі, фрукти та ягоди можуть принести не тільки очікувану користь. При недотриманні належних агротехнічних заходів в овочах, фруктах та ягодах можуть накопичуватись радіонукліди, важкі метали, пестициди та нітрати. Всі ці речовини досить шкідливі для організму людини і вміст їх в продуктах можливо визначити лише в спеціалізованих лабораторіях.

Перед тим як потрапити до споживчого кошику овочі, фрукти та ягоди повинні бути перевірені на вміст небезпечних речовин. Сільгоспвиробники і продавці овочів, фруктів та ягід повинні гарантувати безпечність власного товару і на вимогу споживача надавати результати лабораторного контролю.

 

Щоб перевірити ранні овочі, фрукти та ягода на вміст нітратів, пестицидів, радіонуклідів, токсичних елементів та ін. запрошуємо сільгоспвиробників та споживачів звертатися до випробувального центру ДП ВІННИЦЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ за адресою:

м. Вінниця,

вул. Ватутіна, 23/2,

тел.: 50-81-20