ДП «Вінницястандартметрологія» розширила можливості водомірної повірочної лабораторії для лічильників холодної та гарячої води

 

            26 липня 2012 року в ДП «Вінницястандартметрологія» введено в експлуатацію повірочну проливну установку УВЛ 15/25 Державний реєстр № 1391-00, яка призначена для відтворення та вимірювання об’єму води при калібруванні, повірці та випробуваннях лічильників води з діаметром умовного проходу 15 мм, 20 мм та 25 мм включно.

            Установка УВЛ 15/25 може також використовуватись для повірки лічильників, що входять в склад теплолічильників і мають частотний, або імпульсний вихідний сигнал. Повірочна установка дає можливість провести повірку 6-ти лічильників в автоматичному режимі на усіх повірочних витратах. Програма дозволяє автоматизувати процес регулювання і повірки лічильників води, виконати необхідні обрахунки, створити базу даних. За допомогою даної установки і програмного забезпечення реалізується виконання вимог ГОСТ 8.156 в повному об’ємі щодо повірки, калібрування та регулювання лічильників води.

            Придбання та введення в дію більш сучасної проливної установки УВЛ 15/25, це ще один крок на шляху забезпечення достовірності обліку енергоресурсів в області, поліпшення ефективності роботи на робочому місці по повірці лічильників холодної та гарячої води.

            Можна впевнено говорити, що в ДП «Вінницястандартметрологія» створена необхідна електронна база, за допомогою якої можна проводити повірку засобів вимірювальної техніки, не порушуючи вимоги державних стандартів, технічних регламентів, які гармонізовані на сьогоднішній день з європейськими стандартами.

           

             За довідками, щодо повірки лічильників води звертатись за телефоном: (0432) 50-81-15.